Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie!

Wiet van Helmond – Gems – Drahokamy – 5. – 7. 2. 2021

65 days left
 • Start date:
  02/05/2021, 12:00
 • End date:
  03/07/2021, 14:00
 • Venue:
  Ekonomic University
 • Place:
  Dolnozemská 1, Bratislava
 

Wiet van Helmond vyrastal v rodine, kde bola bežná homeopatia a prírodná liečba. Preto, keď v šiestich rokoch vyhlásil, že sa chce stať lekárom, myslel tým povolanie homeopata. Počas 6-ročného intenzívneho výcviku v Holandsku začal aj štúdium dietetiky, bylinnej medicíny a aurikuloterapie. Počas štúdia mal rád široký pohľad na svet a prehlboval si vedomosti z umenia, histórie, psychológie, astrológie, rodinného prostredia, teológie, hypnoterapie atď. Snažil sa vždy dosiahnuť čo najširší prístup k problému a hľadal nové spôsoby myslenia a konania. Svoju prax začal pred viac ako 20 rokmi a v roku 2002 začal prednášať v Holandsku a susedných krajinách. Je obľúbeným učiteľom v Európe aj v Spojených štátoch. „Keď učím, rád vyjdem zo širšej perspektívy a potom sa zameriavam na detaily. Študenti si počas kurzu často začnú vytvárať pohľad na prípad a kým sa dostaneme k podrobnejšiemu popisu situácie, už vedia, kde hľadať riešenia, t. j. ktoré lieky zvoliť.“
Wiet publikoval množstvo článkov v homeopatických časopisoch a zúčastnil sa na viac ako 20 provingov.

DRAHOKAMY a INÉ HORNINY
Pozývame vás na seminár Wieta van Helmond, ktorý vám umožní vstúpiť do sveta nových a pritom veľmi dôležitých liekov v homeopatii. Použitie drahokamov ako homeopatických liekov navrhol ako prvý austrálsky homeopat Peter Tuminello. Odvtedy sa stali skupinou liekov, ktoré často používajú homeopati na celom svete. Vyznačujú sa súborom spoločných znakov charakteristických pre túto skupinu, pričom každá z nich má jedinečný charakter. Wiet ich predstaví spôsobom, ktorý nám umožní používať drahokamy vo vlastnej praxi. V súčasnosti patrí k najväčším špecialistom v tejto oblasti – a to vďaka osobným skúsenostiam, ale aj početným skúškam liekov. Odovzdá nám svoje skúsenosti, ktoré nám pomôžu nielen nájsť správny liek pre nášho klienta, ale tiež nás prevedie procesom analýzy prípadov a interpretácie vývoja klientov.

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.