Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie! [wysija_form id="1"]

Mgr. Silvia Trojanovská, SAKHom.

 

Mgr. Silvia Trojanovská, SAKHom.

Narodila sa v roku 1973 v Nových Zámkoch. Študovala Biológiu na UPJŠ v Prešove. Má rozsiahle znalosti v oblasti biológie, anatómie ľudského tela, aj psychológie. Vo všetkých odboroch absolvovala aj štátne skúšky. Vášeň pre alternatívnu medicínu ju priviedla k homeopatii. Svoje znalosti si rozšírila počas piatich rokov štúdia na Slovenskej akadémii klasickej homeopatie SAKH, pod vedením MUDr. Vladimíra Petróciho. Zároveň je držiteľkou viacerých certifikátov od popredných svetových homeopatov. Od roku 2008 je registrovanou členkou Slovenskej komory homeopatov a venuje sa homeopatii profesionálne.
Ako prvý profesionálny homeopat v okrese Nové Zámky (od roku 2008), má viac ako tristo registrovaných pacientov. Množstvo prípadov aplikovania klasickej homeopatie a množstvo spokojných klientov ju zaraďuje medzi skúsených popredných slovenských homeopatov, ktorí aplikujú klasickú homeopatiu v praxi, tak ako ju chápal už jej zakladateľ Samuel Hahnemann a jeho pokračovatelia.

Homeopatická liečba - cesta k trvalému zdraviu

Mgr. Silvia Trojanovská, SAKHom.
silviatrojano@gmail.com
0918 / 495 866
www.homeopatia4u.com

 

Homeopatia v okrese Nové Zámky
Mlynská 15
94101 Bánov

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.