Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie! [wysija_form id="1"]

Štúdium – 2 typy kurzov

 

Ak máte záujem o homeopatiu a chcete sa naučiť viac o tejto kráľovnej alternatívnych metód liečby, ponúkame vám dve formy štúdia homeopatie v Slovenskej akadémii klasickej homeopatie:

A. Štvorročné štúdium, v Bratislave – určené pre získanie hlbších poznatkov a profesionálnu prax. Prednášajú slovenskí a zahraniční lektori. Moderné, dynamické, názorné, praktické štúdium homeopatie s tradíciou od roku 2004. Patrí medzi najkvalitnejšie vo svete. Pre bližšie informácie kliknite sem.

B. Polročné kurzy homeopatie: 6 mesiacov, určené pre domáce samoliečenie jednoduchších akútnych ochorení. Sú v 11 mestách Slovenska. Tieto kurzy sú aj nultý ročník pre tých, ktorí sa neskôr rozhodnú prehĺbiť si svoje znalosti a pokračovať ďalej 4-ročným štúdiom:
Pre bližšie informácie kliknite tu.

Vzdelávanie je určené všetkým, ktorí majú vážny záujem o homeopatiu a chcú sa ju naučiť, či už s cieľom profesionálnej praxe, domácej liečby alebo len uspokojenia túžby po vedení.

Prihláška na štúdium homeopatie

SAKH umožňuje štúdium aj nelekárom a nezdravotníckym pracovníkom.

Prihlásiť sa môžete e-mailom na petroci@gmail.com

Napíšte email, v ktorom prejavíte záujem študovať v našej akadémii a uvediete svoje kontaktné údaje: meno, (titul), adresa, telefón, mobil, alebo prihláste sa prostredníctvom tohto formulára.

Prihláška na štúdium homeopatie

Zahraničný seminár Dr. Franza Swobodu

39 Comments

        Leave a reply

        Your email address will not be published.

        Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.