Misia homeopatia – krátky kurz pre všetkých (osobne v BA, aj online)

 

Slovenská akadémia klasickej homeopatie

s 20-ročnou tradíciou výuky pre vynikajúce ohlasy otvára ďalšiu polročnú školu homeopatie pre všetkýchMISIA HOMEOPATIA” – od SEPTEMBRA 2024 spojenú s atraktívnymi bonusmi.

6 mesačný kurz “MISIA HOMEOPATIA” vás naučí, ako sa stať nezávislým, sebestačným a vyzdravieť:

– bez návštevy lekára a čakania v preplnených ordináciách;
– bez práceneschopností a OČR-iek;
– bez strachu zo straty zamestnania pre časté ochorenia detí alebo svoje vlastné;
– bez drahých liekov s vedľajšími nežiadúcimi účinkami;
– z bežných chorôb rýchlo a nebude vás to takmer nič stáť;

– kurz vám dá dobrú orientáciu v základných liekoch a pripraví vás na profesionálne štúdium homeopatie v našej akadémii, ak sa preň rozhodnete. MISIA HOMEOPATIA je zároveň NULTÝM ROČNÍKOM 4 ročného štúdia v ktorom môžete, ale nemusíte pokračovať. Ak sa preň rozhodnete, budete vynikajúco pripravení. – “ MISIA HOMEOPATIA” privádza túto jedinečnú metódu liečby nielen k vyvoleným, ale aj k širokej verejnosti, aby bola čoraz viac a ľahko prístupná každému.

V kurze sme pre vás vybrali témy z HOMEOPATICKEJ metódy liečby tak, aby ste ich vedeli ihneď použiť v praxi. Namiesto teórií vám ukážeme praktické použiteľné rady ako postupovať, aby ste sa dokázali z bežných ochorení liečiť sami bez návštevy odborníkov a stali sa nezávislými od pomoci iných.

Sona Koysova
Soňa Koyšová

Znalosti, ktoré z HOMEOPATIE nadobudnete, vám umožnia predpísať pre seba, svoje deti a svojich blízkych správne homeopatické lieky pri ochoreniach ako sú chrípka, angína, hnačka, zvracanie, prechladnutia a nádchy, zlomeniny a úrazy, bolesti zubov, lieky počas tehotenstva a pôrodu, lieky na cestovanie, homeopatické očkovanie a iné ďalšie bežné situácie. Predstavíme vám aj základné konštitučné typy v homeopatii a naučíme vás narábať s rôznymi homeopatickými liekmi. BONUSY zdarma: Bachova kvetová terapia.  Získate zručnosti aj z BACHOVEJ KVETOVEJ TERAPIE, ktorá harmonizuje ľudsk&uaacute; psychiku a je vhodná pre každého, od práve narodených bábätiek až po starých a veľmi chorých ľudí. Správna kombinácia Bachových kvetov dokáže pomôcť pri strese a nervovom vypätí dospelých v náročných obdobiach života, strachoch a fóbiách, nízkom sebavedomí, zľaknutí sa a taktiež pomôcť deťom pri emocionálnych problémoch napríklad pri nástupe do školy, škôlky, po presťahovaní sa, narodení súrodenca, pri zajakávaní sa, pomočovaní, pri poruchách správania. Bohatý a praktickými radami nabitý program vás vtiahne do autentických situácii, stanete sa svedkom silných životných príbehov a prevratnými, avšak nepoužívanými princípmi vás naučíme zvládnuť stres v práci, zlepšiť partnerské vzťahy, nájsť svoj nevyužitý potenciál a žiť s odvahou.

VIDEO O KURZE MISIA HOMEOPATIA

Kurz Misia homeopatia je organizovaný Slovenskou akadémiou klasickej homeopatie, ktorá má 19 ročnú tradíciu vo vzdelávaní profesionálnych homeopatov pod vedením MUDr. Vladimíra Petrociho – riaditeľa akadémie. V prípade záujmu o prehĺbenie vedomostí, odporúčame pokračovať v 4-ročnom štúdiu na Slovenskej akadémii klasickej homeopatie

Prihlásiť sa môžete:
1. Prihláška – KLIKNITE TU alebo: https://forms.gle/LJaxyhSXo9egaNck9

 2. telefonicky: 0905 – 810 843
3. emailom: misia.homeopatia@gmail.com – napíšte jednoduchý email, v ktorom prejavíte záujem o kurz a uvediete vaše kontaktné údaje: meno, telefón, mobil, adresa…

Poplatok Cena jednotlivých víkendových seminárov je 69,- Euro.

Termíny seminárov 2024

  1. seminár – sobota 28. SEPTEMBRA 2024
  2. seminár – sobota 19. OKTÓBRA 2024
  3. seminár – sobota 9. NOVEMBRA 2024
  4. seminár – sobota 7. DECEMBRA 2024
  5. seminár – sobota 11. JANUÁRA 2025
  6. seminár – sobota 8. FEBRUÁRA 2025

Semináre sú vždy v sobotu od 9.00 do 18.00 s prestávkou na obed od 13.00 do 14.30 V prípade, že sa niektorého termínu neviete zúčastniť, seminár vám môžeme poslať na niekoľko dní ako ZÁZNAM spolu s materiálmi.

Miesto seminárov:
Bratislava – Ružinov, Mliekarenská ul. č 10 – budova COOP PRODUKT.

Lektor seminára:
Ing. Soňa Koyšová, SAKHom. – skúsený praktikujúci homeopat – www.misiahomeopatia.sk
Garantom seminára je MUDr. Vladimír Petroci – riaditeľ SAKH Po úspešnom absolvovaní kurzu účastníci dostanú certifikát Slovenskej akadémie klasickej homeopatie o jeho absolvovaní.

Ďalšie informácie na: 0905 810 843 a na www.misiahomeopatia.sk
Počas seminárov si môžete zakúpiť knihy s homeopatickou tématikou.

Prihláška – KLIKNITE TU
alebo:
https://forms.gle/LJaxyhSXo9egaNck9

Ukážka tém, ktoré na seminári preberáme: – Angíny – Horúčky – Nádchy, zápaly dutín – Úrazy a operácie – Bachova kvetová terapia – Lantanoidy v homeopatii – Homeopatické lieky vyrobené z mliek – Nozódy – Zákony osudu – Zákony úspechu – Minerálne lieky v homeopatii – úvod do systému – Rastlinné lieky v homeopatii – úvod do systému – A veľa ďalších…

Facebook event:  https://www.facebook.com/events/1676234219898965/1676243523231368