Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie! [wysija_form id="1"]

Jonathan Hardy – Vtáci

 

Pozývame Vás na 12 hodinový víkendový webinár 21. – 22. novembra 2020.

Dr. Jonathan Hardy je v homeopatickom svete dobre známy svojimi seminármi, ktoré vysvetľujú spoločné témy a špecifické vlastnosti liekov rôznych skupín. Po ukončení štúdia medicíny v roku 1984 začal študovať homeopatiu. Od roku 1986 už pracoval len ako homeopatický lekár v Hampshire, v Anglicku. Je učiteľom vo Faculty of Homeopathy a organizuje postraduačné vzdelávanie pre homeopatických lekárov.  

Semináre Dr. J. Hardyho sú vždy pedantne pripravené, jasne definuje témy skupiny liekov o ktorej hovorí, výstižne zvýrazní znaky konkrétnych liekov, aj zložité informácie podáva veľmi zrozumiteľne. A to všetko demonštruje na videách, čo podporuje zapamätateľnosť a názornosť. Poznatky získané na jeho seminároch sú hlboké a zároveň okamžite použiteľné v praxi.

Na tomto webinári sa budeme zaoberať fascinujúcou a v praxi častou skupinou liekov. Pretože vtáčie lieky majú silný lantanoidný charakter, často ich potrebujú aj homeopati. Ak vidíme kombináciu lantanoid + perióda kremíka (Si), je vhodné zvážiť liek z tejto skupiny.
Ľudia, ktorí potrebujú vtáčí liek sa cítia zviazaní, spútaní, obmedzovaní. Chcú sa  slobodne prejavovať a žiť nezaťažení svetskými povinnosťami života. Zároveň je u nich dôležitá téma rodiny.
Počas webinára nám Dr. Jonathan Hardy ukáže hlavné témy vtáčích liekov – veci, ktoré ich stresujú a tie, ktoré milujú. Uvidíme, ako ľahko dokážeme rozpoznať vtáčí liek.
Naučíme sa, ako rozlišovať samotársky žijúce a kŕdľové vtáky, dravce, spevavce a vodné vtáky. Všetky lieky podrobne preberieme s využitím repertória, provingov a materie mediky.
Prostredníctvom videí budeme môcť vnímať gestá a vyjadrenia pacientov, ktorí boli vyliečení rôznymi liekmi z tejto skupiny, napríklad Raven (havran), Eagle (orol), Swan (labuť), Falco peregrinus (sokol), Red-Tailed Hawk (jastrab), Resplendent Quetzal (quetzal), Peacock (páv), Rock Dove (holub divý), Mallard Duck (kačica divá), Scarlet Macaw (ara arakanga).

Vtáčie lieky porovnáme aj s inými podobnými skupinami, ako je hmyz, drogy a plyny, aby sme ukázali to, čo majú spoločné a v čom sa líšia.
Všetci účastníci dostanú k dispozícii rozsiahly informačný materiál s témami vtákov a s kľúčovými vlastnosťami jednotlivých liekov.

Webinár Vtáci – Dr. Jonathan Hardy 21. – 22. 11. 2020, (sobota a nedeľa), spolu 12 hodín, 6 v sobotu a 6 v nedeľu.

Časový plán:
9.00 – 10.30
11.00 – 12.30
14.00 – 15.30
16.00 – 17.30

Poplatok: 90,- €
Názov účtu: PhDr. Jana Petrociová
Číslo účtu: 0031 8378 5755 / 0200
IBAN : SK21 0200 0000 0031 8378 5755
SWIFT (BIC) kod : SUBASKBX
Do poznámky, prosím, napíšte svoje meno. Inak nebudeme vedieť vašu platbu identifikovať.
Ak už máte pridelený variabilný symbol, použite ho.
Ak ho nemáte, napíšte na mail petrociova@gmail.com

Prihlášky:
📧 petrociova@gmail.com
☎ 00421 948 127 733

Interview s Dr. Jonathanom Hardym – Ako som sa stal homeopatom