Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie!

Bunkové soli Dr. Schüsslera

 
 

🎥 Webinár SAKH 🧬BUNKOVÉ SOLI Dr. SCHUSSLERA🦠 – Silvia Trojanovská – dve časti: 19.6. (piatok) o 19:30 hod. a 22.6. (pondelok) o 19:30 hod.
Cena spolu: 40,- eur
Prihlášky:
📧 petrociova@gmail.com
☎ +421 948 12 77 33

Podľa Dr. Schüsslera:„Obnova bunky a tým aj celého tela je výsledkom vyrovnania deficitu anorganických solí.“🧪 Minerálne látky sú dôležitou stavebnou súčasťou buniek v ľudskom organizme. Ich prítomnosť a rovnováha sú nevyhnutné pre udržanie zdravia. Minerálne látky získavame prirodzene z potravy. Ak je strava nevyvážená, prípadne chudobná na potrebné živiny, vzniká bunkový deficit, ktorý sa prejaví zdravotnými problémami.
🍨Bežné minerály užívané ako doplnky výživy sú ťažko vstrebateľné a často sa usádzajú v tkanivách, v ktorých si neplnia žiadnu úlohu. Výbornou alternatívou sú Schusslerove soli, známe aj ako bunkové alebo tkanivové soli.

Mgr. Silvia Trojanovská, SAKHom.

🇩🇪 Dr. Wilhelm Heinrich Schussler, nemecký lekár 19. storočia používal pri liečbe rôznych ochorení 12 základných biochemických solí. Jeho koncept a spôsob liečby je známy po celom svete a vychádza z homeopatie.
Jednotlivé minerálne látky sú vyrábané decimálnou trituráciou, teda v pomere 1 ku 10 a najčastejšie sa používajú v potencii D3, D6 a D12. Týmto spôsobom výroby sa zvyšuje ich vstrebateľnosť a účinok. Tkanivové biosoli doplnia deficit látky fyzickému telu a dajú zároveň informáciu, čo má s ňou urobiť.
Aj napriek určitému vzťahu k homeopatii, výroba tkanivových solí má rozdielne výrobné postupy a aj celkový prístup. Klasická homeopatia vychádza zo základnej pravdy „Similia similibus curantur“, čo znamená, podobné sa lieči podobným, v práci s tkanivovými soľami vychádzame zo znalosti funkcie jednotlivých minerálnych látok, ich fyziologického významu a prejaveným deficitom. Tento vnútrobunkový alebo tkanivový deficit sa podávaním bunkových solí vyrovná a celkovo upraví minerálna rovnováha.
🔍Biochemická terapia je definovaná 3 základnými piliermi:1. Bunka je základná jednotka života.2. Podstatou choroby je patologicky zmenená bunka.3. Zdravie človeka je podmienené dostatočným množstvom potrebných minerálnych živín v správnom pomere.
Bunkové soli sú bezpečné pre malé deti, dojčatá, tehotné ženy, aj v kombinácii s alopatickými či homeopatickými liekmi.
😘 Deficit jednotlivých minerálov je viditeľný aj na tvári človeka. Napríklad predčasné vrásky na tvári v tvare mriežky sú prejavom deficitu CALCIUM FLUORICUM, ktorá má omladzujúci efekt. Ide o biochemický lifting tváre, hlavnú biochemickú soľ na elasticitu a pružnosť tkanív. Jej používaním tkanivo mladne a zároveň sa vyrovnáva deficit tejto soli potrebnej aj pre stavbu kostí, zubnej skloviny, vrchnej vrstvy kože, stien ciev.
Ak sa chcete dozvedieť viac, prihláste sa na webinár.Tešíme sa na vás!
📧 petrociova@gmail.com☎ +421 948 12 77 33
👀 Webináre SAKH

Leave a reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.