Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie! [wysija_form id="1"]

Jonathan Hardy – Uhlík a jeho zlúčeniny

 

Pozývame Vás na 12 hodinový víkendový webinár 27. – 28. júna 2020. Dr. Jonathan Hardy nám priblíži kontext 2. periódy, vysvetlí hlavné mentálne a fyzické témy uhlíkatých zlúčenín a na prípadoch ukáže rozdiely medzi nimi. Všetci účastníci dostanú bohaté materiály.
Tento webinár je vhodný pre všetkých záujemcov o homeopatiu a chce sa zoznámiť s veľkou skupinou uhlíkatých zlúčenín (cca 180), ktoré sú málo známe a často unikajú pozornosti pri homeopatickom vyšetrení.
Každý, kto sa nebude môcť zúčastniť webináru osobne, dostane prístup k videozáznamu, ktorý bude mať k dispozícii na týždeň.

Webinár Uhlík a jeho zlúčeniny – Dr. Jonathan Hardy
27. – 28. 6. 2020 (sobota a nedeľa)
Časový plán:
9.00 – 10.30
11.00 – 12.30
14.00 – 15.30
16.00 – 17.30
Cena: 90,- €
Prihlášky:
📧 petrociova@gmail.com
☎ 00421 948 127 733

Počas webináru Jonathan Hardy nám priblíži prostredníctvom tém 2. periódy a spoločných znakov všetkých uhlíkatých zlúčenín to, čím sa sa tieto lieky odlišujú od iných liekov našej materie mediky a ako ich nájdeme. Tieto charakteristiky bude ilustrovať prípadmi z praxe.

Spoznáme hlavné duševné charakteristiky tejto veľkej skupiny liekov, medzi ktoré patria najmä zmätenosť a duševná slabosť, dezorientácia, pocit izolácie, prepadávania sa. Typické ochorenia uhlíkatých liekov sú napríklad kolaps, vplyv látok zo životného prostredia, otravy. Tieto lieky sú potrebné pre vážne stavy, s ktorými sa stretávame v praxi.

Počas webináru uvidíme prípady pacientov, ktorým tieto lieky pomohli. Medzi inými to bude napríklad Polystyrenum, Carbon dioxide, Glonoinum, Chloral hydrate, Carbo animalis, Kreosotum, Carboneum sulphuratum, Graphites, Petroleum. Porovnáme ich s inými liekmi z periódy uhlíka. Pomôže nám to lepšie pochopiť jedinečné vlastnosti uhlíka a jeho zlúčenín na pozadí iných prvkov 2. periódy tabuľky prvkov. Tieto prvky sú veľmi dôležité pre život a často sa s nimi v praxi stretávame.

3 Comments

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.