Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie!

Deborah Collins – Zranené dieťa I

 

Pozývame Vás na webinar Deborah Collins – Zranené dieťa I. Budú to prípady spojené témou zranenia v detstve, ktoré hlboko ovplyvňuje život človeka až do dospelosti.
Účastníci dostanú preložené prípady dopredu. Spoločne budeme sa snažiť tieto prípady vyriešiť.

Čas: pondelok 1. 6. 2020 od 19.00, 2 hodiny.
Cena: 15 € resp. 70 zlotych
Prihlášky: petrociova@gmail.com
Tel: 0948 127 733

Webinár Deborah Collins ako aj všetky ostatné naše webináre a semináre sú tlmočené do slovenčiny.

Dr. Deborah Collins sa narodila v Kanade v roku 1953. Vyštudovala medicínu v Holandsku, kde sa aj po prvý raz dostala do kontaktu s homeopatiou. Patrila do Guilde group – krúžku Jana Scholtena. Ako lekár – homeopat praktizuje pracuje od roku 1986. V roku 1997 sa presťahovala na Nový Zéland, kde významne prospela rozvoju modernej homeopatie ako učiteľka homeopatie a svojimi článkami.

V roku 2010 sa vrátila do Európy a v súčasnosti žije vo Francúzsku, kde praktizuje a učí na homeopatických seminároch. Najviac bola ovplyvnená dielom Dr. Jana Scholtena a Dr. Rajana Sankarana, ktoré obohacuje svojim vlastným duchovným a psychologickým pochopením. Deborah Collins je skúsená medzinárodná učiteľka homeopatie. Dlhé roky bola šéfredaktorkou časopisu Interhomeopathy a redaktorkou Spectrum of Homeopathy. Vždy sa aktívne podieľala na rozvoji homeopatie a stojí aj za Holandsko-Indickou školou v Košiciach (1994-1996), ktorá bola najúspešnejšou zahraničnou školou na Slovensku. Cieľom webinára bude ilustrovať “cestu”, na ktorú sa vydávame vstup do života a to ako homeopatické lieky korešpondujú s výzvami, ktoré na seba berieme. Webinár prinesie nové pohľady na dobre známe lieky, ale uvidíme aj lieky, ktoré sú pomerne neznáme.  Deborah Collins si kladie pri vyšetrení základnú otázku: “Aký príbeh je za týmito ťažkosťami? Aká životná situácia má byť vyliečená?” Môže ísť o situácie z ranného detstva, z vnútromaternicového vývoja, ale aj traumy a udalosti, ktoré sa stali našim predkom, alebo ktoré ľudia zažili v minulých životoch. Ak nájdeme odpoveď na túto otázku – prečo vznikol daný fyzický problém, zmena správania alebo myslenia, potom už ľahko nájdeme liek pomocou mapy Jana Scholtena alebo Michal Yakir. Deborah ukáže na prípadoch rôzne cesty hľadania problému a tiež to ako pomôcť postihnutému človeku zúčastňovať sa na svojom uzdravení.

Leave a reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.