Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie! [wysija_form id="1"]

Ing. Zuzana Králová, SAKHom.

 

Homeopatia – jednoduchá a prirodzená cesta k zdraviu.

homeopaticky-logoHomeopatii sa intenzívne venujem od roku 2009. Absolvovala som 4-ročné štúdium na Slovenskej akadémii klasickej homeopatie, mojimi učiteľmi boli MUDr. Vladimír Petroci a MUDr. Eva Ďurechová, CSc. Vzdelanie si pravidelne dopĺňam na seminároch zahraničných homeopatov, kde získavam veľa užitočných informácií a motivácie pre moju vlastnú prax. Mimoriadne inšpiratívni sú pre mňa najmä Jan Scholten z Holandska a Louis Klein z Kanady. Som tiež absolventkou 2-ročnej školy indického homeopata Dr. M.L. Sehgala.

Ak Vás trápia zdravotné problémy, alebo sa cítite vyčerpaní, prípadne máte pocit, že nedokážete riešiť problémy, ktoré Vás v živote stretajú a intuitívne cítite, že by homeopatia mohla byť Vaším pomocníkom pri ich riešení, rada Vám pomôžem.

Pravidelne prispievam na stránku Homeopatia online (stránka Komory homeopatov na Facebooku) a spoluvytváram portál ZDRAVÉ ZDRAVIE.

Homeopatiu vnímam ako prirodzený, mimoriadne efektívny a citlivý spôsob navrátenia zdravia.

Ing. Zuzana Králová, SAKHom.
zuzana.kralova@homeopaticky.sk
0948 / 884 462
www.homeopaticky.sk

Leave a reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.