Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie! [wysija_form id="1"]

Daniela Dubajová, SAKHom.

 

Daniela Dubajová, SAKHom.

V rokoch‭ ‬2008‭ ‬až‭ ‬2012‭ ‬študovala homeopatiu na Slovenskej akadémii klasickej homeopatie v Bratislave.‭ ‬Homeopatia‭ ‬je‭ ‬nielen jej povolaním,‭ ‬ale aj poslaním a láskou.‭ ‬Pravidelne,‭ ‬niekoľkokrát ročne,‭ ‬absolvuje semináre pod vedením skúsených zahraničných homeopatov.‭ ‬Je členkou Slovenskej komory homeopatov.

S homeopatiou sú najlepšie priateľky už vyše dvadsať rokov.‭ ‬Aktívne sa venuje poradenstvu v homeopatii.‭ ‬Úzko spolupracuje so spoločnosťou Homeo Nitra,‭ ‬ktorá je výrobcom homeopatických liekov pripravovaných manuálne,‭ ‬nie strojovo,‭ ‬čo podstatne zvyšuje ich kvalitu a účinnosť.‭ ‬Asi ako každý homeopat,‭ ‬aj ona začínala samoliečbou a liečbou najbližších.‭ ‬Postupne prišla na to,‭ ‬že homeopatia má aj širšie využitie ako len liečbu prechladnutia,‭ ‬bolestí hrdla a krčnej chrbtice.‭ ‬Každým dňom preniká hlbšie a hlbšie do tajomstiev homeopatie a snaží sa byť nápomocná tam,‭ ‬kde ma o pomoc žiadajú.

Homeo Daniela Dubajová

Daniela Dubajová, SAKHom.
0902/323 916
www.homeodd.sk

 

Homeo Nitra
Fraňa Mojtu 18
94901 Nitra

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.