Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie! [wysija_form id="1"]

Nové číslo HOMEO magazínu je venované téme KOŽA

 

Homeopatiká, ktoré dokážu pomôcť pri rôznych kožných problémoch vám predstavíme v novom čísle HOMEO magazínu. Poradíme tiež, ako zvládnuť tehotenské nevoľnosti, ovčie kiahne, akné, herpes na perách, hemoroidy, kŕčové žily, preležaniny. Spoznáte lepšie Plutónium ako homeopatikum, porozprávate sa s izraelskou homeopatkou Michal Yakir.

Priblížime si hľadanie Genus epidemicus pri akútnych epidemických ochoreniach a prinášame historický prehľad homeopatickej liečby epidémií. V seriáli o rastlinných čaľadiach sa venujeme čeľadiam Berberidaceae a Ranunculaceae, z ktorej je aj liek vydania – nežná Pulsatilla. Ošetríme si aj letné uštipnutia a pomôžeme záhrade s molicami aj kučeravosťou listov. Pridáme tipy pre mačacích mazlíčkov.

Spolu na 84 stranách plných homeopatických rád, bez reklám. V stánku za 10,- eur, na www.homeomagazin.sk iba za 8,- eur pre predplatiteľov. Vychádza 3x ročne, každé číslo je stále aktuálne.

Prajeme príjemné a užitočné čítanie. Objednajte si HOMEO magazín na webe: www.homeomagazin.sk

3 čísla za 24eur homeomagazín

Leave a reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.