Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie! [wysija_form id="1"]

Najnovšie číslo HOMEO magazínu venujeme téme trávenie

 

Hlavnou témou čísla je trávenie. V živote nás stretne veľa problémov, ktoré nevieme stráviť. V každom zmysle nám homeopatia ponúka riešenia, aj tam, kde ste už vyskúšali všetko možné aj nemožné.

S radosťou vám v tomto čísle HOMEO magazínu prinášame novú rubriku s názvom Akútna homeopatia. Je určená hlavne na rýchle a jednoduché používanie homeopatie pri náhlych problémoch alebo úrazoch. Rubrika akútna homeopatia je zrozumiteľným pomocníkom pre všetkých, ktorí chcú homeopatiu vyskúšať prvý raz, ale aj pre tých, ktorí o nej nič nevedia.

Spolu na 84 stranách plných homeopatických rád, bez reklám. V stánku za 10,- eur, na www.homeomagazin.sk iba za 8,- eur pre predplatiteľov. Vychádza 3x ročne, každé číslo je stále aktuálne.

Prajeme príjemné a užitočné čítanie. Objednajte si HOMEO magazín na webe: www.homeomagazin.sk

Časopis objednávajte na http://www.homeomagazin.sk.

Alebo zakúpte pohodlne v stánkoch Mediaprint Kapa, podľa zoznamu: KDE MOŽNO KÚPIŤ HOMEO magazín – homeomagazin.sk

Spolu na 84 stranách plných homeopatických rád, bez reklám. V stánku za 10,- eur, na www.homeomagazin.sk iba za 8,- eur pre predplatiteľov. Vychádza 3x ročne, každé číslo je stále aktuálne.

Prajeme príjemné a užitočné čítanie. Objednajte si HOMEO magazín na webe: www.homeomagazin.sk

Leave a reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.