Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie! [wysija_form id="1"]

Erika a Martin Piovarči, SAKHom.

 

Erika a Martin Piovarči, SAKHom. – môj homeopat

Sme klasickí homeopati, profesionáli, registrovaní homeopati Slovenskej komory homeopatov.

Homeopatia je naša srdcová záležitosť. Je to veda, umenie a vášeň zároveň. Ako homeopati pomáhame ľudôm z ich chronických trápení a chorôb tam, kde častokrát tradičná medcína má obmedzené a niekedy žiadne možnosti.

Erika PiovarčiErika Piovarči, SAKHom. je klasický diplomovaný homeopat, registrovaný homeopat Slovenskej komory homeopatov. Homeopatiou sa zaoberá od roku 2003. Špecializuje sa na liečenie kojencov a detí, podporu a pomoc v tehotenstve, pri pôrode, popôrodnú starostlivosť a pomoc pri komplikáciách s kojením a na liečenie úrazov a akútnych ochorení. Na kurzoch homeopatie na doma učí mamičky a všetkých záujemcov o homeopatiu ako jednoducho a efektívne používať homeopatiu doma.

Martin PiovarčiBc. Martin Piovarči, SAKHom. je klasický diplomovaný homeopat, registrovaný homeopat Slovenskej komory homeopatov. Homeopatiou sa začal zaoberať v roku 2003 a študoval na Slovenskej akadémii klasickej homeopatie.

môj homeopat

Centrum homeopatie
Mliekarenská 10, č.d. 216
82109 Bratislava Ružinov

02/2102 8835
www.mojhomeopat.sk

Leave a reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.