Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie! [wysija_form id="1"]

BELLADONNA – MUŽ

 

Živá, oslňujúca, žiariaca krásou a radosťou mladých žien s jasnými očami, široko rozšírenými zrenicami, svetlou pleťou a žiariacou tvárou – to je La Bella Donna, kráľovná plesov. Dôstojne a spokojne získava obdiv ľudí okolo nej.

Ľudia typu Belladonna sú ľahko vzrušení a nadšení. Majú hlboké a intenzívne pocity, ale nie sú ich schopní udržať na dlhý čas. Keďže sú citliví a vnímaví, rýchlo dosiahnu emociálne výšky ostatným neznáme. Herci, maliari a hudobníci často patria k typu Belladonna.

Hlavými klinickými znakmi týchto ľudí sú návaly horúčky a ťažká pulzujúca bolesť, ktorá nastupuje rýchlo a rovnako rýchlo odoznie. Ich sny sú pestré a živé, s prevahou červenej farby.

V detstve sú ľudia typu Belladonna intelektuálne vyspelejšie ako ich rovesníci. Majú štíhle, krehké telá a veľké hlavy, niekedy s mierne opuchnutými perami a zväčšené lymfatické uzliny. Zväčša sa jedna o bledých modrookých blonďákov. Medzi dospelými existuje špecifický typ mužov Belladonna – zavalití a flegmatickí muži, tzv. “filozofi v kresle”, ktorí disponujú často vynikajúcim intelektom.

Liek Belladonna je veľmi účinný pri liečbe akútnych a rýchlo postupujúcich ochoreniach a chorobách vyplyvajúcich z ťažkého psychického stresu, ako je strach alebo zlosť, ktoré sa prejavujú  ako nočné delírium s horúcou, začervenanou tvárou, chladnými končatinami a averziou k vode. Oči sú červené a podliate krvou. Zrenice sú rozšírené.

Leave a reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.