Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie! [wysija_form id="1"]

CHAMOMILLA

 

Komunikovať s ľuďmi typu Chamomilla je zriedkavo uspokojujúce. Sú hrubí, so zlou povahou, hašteriví a stále nespokojní. Ich hlavný problém je, že neznášajú bolesť a aj to najmenšie škrabnutie ich vedie k zúfalstvu. Obvykle sa jedná o nervózne hysterické ženy, ktoré ochorejú v dôsledku nejakých závažných osobných problémov alebo výbuchov zlosti v minulosti. Typ Chamomilla sa často dá nájsť aj u malých detí.

Ľudia tohto typu trpia silnými bolesťami brucha pri východe slnka. Ako Sulphur a Pulsatila, aj oni sa sťažujú na pálenie v chodidlách nôh. Ich bolesti zhoršuje teplo, ale nezmierňuje ich chlad. Pri jedle a pití sa začnú potiť a každé vzrušenie spôsobuje, že jedno líco sa im sfarbí na červeno a to druhé na bielo.

Chamomilla je účinná pri liečbe bolestivej menštruácie, bolestí  brucha a zubov a pri črevných poruchách. Môže taktiež upokojiť deti a uľaviť im od bolesti pri prerezávaní zubov.

Leave a reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.