Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie! [wysija_form id="1"]

ARGENTUM NITRICUM

 

Všetky psychické a fyzické funkcie ľudí typu Argentum sú uvedené do nerovnováhy vďaka ich základnej konštitúcii. Títo ľudia sú štíhli s prepadnutými očami a lícami a majú sivú ochabnutú pokožku. Majú poruchy všetkých telesných orgánov a mnoho psychických problémov. Celý život žijú v neustálom zhone, v strachu z meškania, preťažení problémami a starosťami, strachujúc sa a obávajúc niečoho. Strach z výšok s ťažko ovládateľnou túžbou skočiť z priepasti je ich častý problém. Majú aj strach z veľkých davov a ostrých rohov. Boja sa, že sa k nim rohy ulice blížia a rozdrvia ich. Trpia závratmi, nestabilitou nôh, nespavosťou. Neustále obavy ich robia podráždenými, ľahko sa nahnevajú a taktiež ľahko upadnú do depresie. Inklinujú k záchvatom melanchólie a zúfalstva, ktoré sa miešajú s úzkosťou a strachom zo smrti.

Klinické ťažkosti pacientov typu Argentum sa zhoršujú vplyvom tepla, sladkými jedlami a počas menštruácie. Čerstvý vzduch, svieži vietor a silný tlak na bolestivé časti tela zmierňujú ich utrpenie. Boľavé orgány sa zdajú byť nesmierne zväčšene, hlien ma špecifickú sladkú chuť. Argentum nitricum sa často používa pri liečbe nervových porúch a ochorení gastrointestinálneho traktu a ďalších telesných systémov.

Leave a reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.