Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie! [wysija_form id="1"]

ACTEA RACEMOSA

 

Pre ľudí typu Actea je charakteristické úzke prepojenie medzi ich fyzickým a duševným stavom. Väčšinou sa jedná o bledé, úzkostlivé ženy s hlbokými, zapadnutými očami a modrastými perami. Často majú ochorenia pohlavných orgánov, ktoré ovplyvňujú ich všeobecnú dispozíciu a každodenné činnosti, najmä pri menštruácií, ktorá je častokrát bolestivá.

Ženy tohto typu majú tendenciu byť veľmi vnímavé a citlivé, bezdôvodne prechádzajú z radosti do smútku, od smiechu k slzám, od nádeje k ľahostajnosti a zúfalstvu. Strach zo zbláznenia ich neustále prenasleduje, pretože sú si dobre vedomé svojej duševnej lability. Ich ťažkosti sú prevažne ľavostranné, s psychologickými a organickými poruchami, ktoré sa navzájom zmierňujú. Jedenie a čerstvý vzduch väčšinou zlepšujú ich stav. Bolesť je ostrá, hlboká a mení svoju lokalizáciu.

Actea Racemosa sa používa pri liečbe rôznych gynekologických porúch, reumatických chorôb a ochoreniach nervového systému, taktiež pracovne preťažených mužov alebo tých, čo nadmerne konzumujú alkoholické nápoje.

Leave a reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.