Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie! [wysija_form id="1"]

TAJOMNÉ LANTANOIDY – Jan Scholten        

 
 
TAJOMNÉ LANTANOIDY

Jan Scholten

Kniha Tajomné lantanoidy prináša úplný prehľad o novej skupine liekov, ktorú objavil Jan Scholten v roku 2000. Lantanoidy sú chemické prvky, ktoré sa nachádzajú v perióde zlata. Ich atómové číslo je 57 až 71. Majú veľmi výrazné optické a elektromagnetické vlastnosti.

Ešte pred niekoľkými rokmi skupina lantanoidov v našej praxi vôbec neexistovala a dnes patria medzi naše najpoužívanejšie lieky. Tento objav je o to vzácnejší, že lantanoidy pokrývajú témy a ochorenia, ktoré sú v súčasnosti veľmi aktuálne: sloboda, individualita, duchovný vývoj, sebakontrola, záchrana sveta, autoimunitné ochorenia, očkovania, reumatické choroby, sclerosis multiplex, colitis ulcerosa atď.
Autonómia na mentálnej úrovni má svoju paralelu na telesnej úrovni. Lantanoidy súvisia s postihnutím imunitného systému a autoimunitnými ochoreniami. Imunitný systém bráni organizmus pred škodlivými vplyvmi, rozlišuje medzi vlastným a cudzím, vytvára hranicu.

Knihu si môžete objednať prostredníctvom e-mailu: sakh.bakajsova@gmail.com

Leave a reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.