Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie! [wysija_form id="1"]

HOMEOPATIA A PRVKY – Jan Scholten          

 
 
HOMEOPATIA A PRVKY

Jan Scholten

Ide o prvú systematickú materiu mediku od zrodu homeopatie pred dvesto rokmi. V tomto životnom diele Jan Scholten ďalej rozvíja metódu systémovej analýzy a podáva homeopatické obrazy všetkých prvkov Mendelejovej periodickej tabuľky prvkov a ich vzájomných kombinácií. Naše doterajšie znalosti liekov minerálnej ríše boli len veľmi kusé a povrchné. Heslom Jana Scholtena je: "Neznámy obraz si vyžaduje neznámy liek".

Po nesmiernom množstve pozorovaní a rozborov prípadov, po starostlivom spracovaní provingov a literárnych údajov Jan Scholten ponúka namiesto izolovaných informácií o niekoľkých liekoch systém celej periodickej tabuľky. Ukazuje nám ako prvky navzájom súvisia vertikálne v skupinách aj horizontálne v periódach a ako jednotlivé prvky modifikujú vlastnosti zlúčenín, ktoré vytvárajú. V tejto úžasnej knihe nájdete popis 150 liekov, z ktorých väčšina bola doteraz úplne neznáma (napr. Yttrium, Zirconium, Zincum muriaticum, Manganum silicatum, Radón, Xenón, Kryptón, Hafnium, Gallium, Osmium atď.). Sú tu aj zaujímavé kapitoly o homeopatickej metodológii - odoberanie prípadu, posudzovanie účinku lieku, zmena lieku, frekvencia výskytu liekov atď. Táto kniha nesmie chýbať v knižnici žiadneho homeopata.

Knihu si môžete objednať prostredníctvom e-mailu: sakh.bakajsova@gmail.com

1 Comment

  1. by Jiří Oliva on 12/06/2022  15:26 Odpovedať

    Dobrý den,
    bylo by, prosím možné si u Vás v e-shopu objednat knihu Homeopatia a prvky od Jana Scholtena.
    Za odpověď Vám předem děkuji a přeji hezký den.
    S pozdravem Jiří Oliva.

Leave a reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.