Nenechajte si ujsť novinky zo sveta homeopatie!

Misia Homeopatia – krátky kurz pre všetkých – od septembra 2021 v Bratislave

 

Slovenská akadémia klasickej homeopatie

s 16-ročnou tradíciou výuky pre vynikajúce ohlasy otvára ďalšiu polročnú školu homeopatie pre všetkých

“MISIA HOMEOPATIA” – od septembra 2021

spojenú s atraktívnymi bonusmi

6 mesačný kurz “MISIA HOMEOPATIA” vás naučí, ako sa stať nezávislým, sebestačným a vyzdravieť:

bez návštevy lekára a čakania v preplnených ordináciách;
bez práceneschopností a OČR-iek;
bez strachu zo straty zamestnania pre časté ochorenia detí alebo svoje vlastné;
bez drahých liekov s vedľajšími nežiadúcimi účinkami;
z bežných chorôb rýchlo a nebude vás to takmer nič stáť;

– kurz vám dá dobrú orientáciu v základných liekoch a pripraví vás na profesionálne štúdium homeopatie v našej akadémii, ak sa preň rozhodnete. MISIA HOMEOPATIA je zároveň NULTÝM ROČNÍKOM 4 ročného štúdia v ktorom môžete, ale nemusíte pokračovať. Ak sa preň rozhodnete, budete vynikajúco pripravení. – “ MISIA HOMEOPATIA” privádza túto jedinečnú metódu liečby nielen k vyvoleným, ale aj k širokej verejnosti, aby bola čoraz viac a ľahko prístupná každému.

V kurze sme pre vás vybrali témy z HOMEOPATICKEJ metódy liečby tak, aby ste ich vedeli ihneď použiť v praxi. Namiesto teórií vám ukážeme praktické použiteľné rady ako postupovať, aby ste sa dokázali z bežných ochorení liečiť sami bez návštevy odborníkov a stali sa nezávislými od pomoci iných.

Znalosti, ktoré z HOMEOPATIE nadobudnete, vám umožnia predpísať pre seba, svoje deti a svojich blízkych správne homeopatické lieky pri ochoreniach ako sú chrípka, angína, hnačka, zvracanie, prechladnutia a nádchy, zlomeniny a úrazy, bolesti zubov, lieky počas tehotenstva a pôrodu, lieky na cestovanie, homeopatické očkovanie a iné ďalšie bežné situácie. Predstavíme vám aj základné konštitučné typy v homeopatii a naučíme vás narábať s rôznymi homeopatickými liekmi. BONUSY zdarma: Bachova kvetová terapia.  Získate zručnosti aj z BACHOVEJ KVETOVEJ TERAPIE, ktorá harmonizuje ľudsk&uaacute; psychiku a je vhodná pre každého, od práve narodených bábätiek až po starých a veľmi chorých ľudí. Správna kombinácia Bachových kvetov dokáže pomôcť pri strese a nervovom vypätí dospelých v náročných obdobiach života, strachoch a fóbiách, nízkom sebavedomí, zľaknutí sa a taktiež pomôcť deťom pri emocionálnych problémoch napríklad pri nástupe do školy, škôlky, po presťahovaní sa, narodení súrodenca, pri zajakávaní sa, pomočovaní, pri poruchách správania. Bohatý a praktickými radami nabitý program vás vtiahne do autentických situácii, stanete sa svedkom silných životných príbehov a prevratnými, avšak nepoužívanými princípmi vás naučíme zvládnuť stres v práci, zlepšiť partnerské vzťahy, nájsť svoj nevyužitý potenciál a žiť s odvahou.

VIDEO O KURZE MISIA HOMEOPATIA


Kurz Misia homeopatia je organizovaný Slovenskou akadémiou klasickej homeopatie, ktorá má 16 ročnú tradíciu vo vzdelávaní profesionálnych homeopatov pod vedením MUDr. Vladimíra Petrociho – riaditeľa akadémie. V prípade záujmu o prehĺbenie vedomostí, odporúčame pokračovať v 4-ročnom štúdiu na Slovenskej akadémii klasickej homeopatie

Prihlášky:
Prihlásiť sa môžete:
1. PRIHLÁŠKA TU
2. telefonicky: 0905 – 810 843
3. emailom: sona.koysova@gmail.com – napíšte jednoduchý email, v ktorom prejavíte záujem o kurz a uvediete vaše kontaktné údaje: meno, telefón, mobil, adresa…

Poplatok Cena jednotlivých víkendových seminárov je 50,- Euro.

Termíny seminárov:

1. seminár – sobota 25. septembra 2021
2. seminár – sobota 23. októbra 2021
3. seminár – sobota 13. novembra 2021
4. seminár – sobota 4. decembra  2021
5. seminár – sobota 15. januára 2022
6. seminár – sobota 12. februára. 2022

Semináre sú vždy v sobotu od 9.00 do 18.00 s prestávkou na obed od 13.00 do 14.30

Miesto seminárov: Bratislava – Ružinov, Mliekarenská ul. č 10 – budova COOP PRODUKT.

Lektor seminára
:
Ing. Soňa Koyšová, SAKHom. – skúsený praktikujúci homeopat – www.misiahomeopatia.sk

Garantom seminára je MUDr. Vladimír Petroci – riaditeľ SAKH Po úspešnom absolvovaní kurzu účastníci dostanú certifikát Slovenskej akadémie klasickej homeopatie o jeho absolvovaní.

Ďalšie informácie na: 0905 810 843 a na www.misiahomeopatia.sk
Počas seminárov si môžete zakúpiť knihy s homeopatickou tématikou.

Prihláška – KLIKNITE TU.  

Ukážka tém, ktoré na seminári preberáme: – Angíny – Horúčky – Nádchy, zápaly dutín – Úrazy a operácie – Bachova kvetová terapia – Lantanoidy v homeopatii – Homeopatické lieky vyrobené z mliek – Nozódy – Zákony osudu – Zákony úspechu – Minerálne lieky v homeopatii – úvod do systému – Rastlinné lieky v homeopatii – úvod do systému – A veľa ďalších…

Facebook event: https://fb.me/e/6wRjCEAIY

31 Comments

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.