Liekobanka

Liekobanka – rýchla a výhodná dostupnosť homeopatických liekov

Tlačiťupraviť
Slovenská komora homepatov vytvorila pre svojich členov LIEKOBANKU homeopatických liekov, z ktorej  môžete získať menej dostupné lieky, malé lieky alebo lieky, ktoré príležitostne rýchlo potrebujete za symbolický poplatok 2 € (vrátane poštovného).Ako si objednať a zaplatiť liek z liekobanky?

 1. na tejto stránke https://www.akademiahomeopatie.sk/Texty/Lieky/2014-11-28-Liekobanka.xls nájdete aktuálny zoznam liekov a vyhľadáte, či sa v ňom liek, ktorý potrebujete nachádza.
 2. zo záložky „Kontakty“ zistite PayPalový účet kolegu, ktorý má liek. (Ako účet na PayPal slúži emailová adresa.)
 3. zriadite si VLASTNÝ PayPalový účet, cez ktorý za liek zaplatíte  (je to jednoduché, inštrukcie nájdete tu: www.paypal-europe.com/cesky
 4. za liek zaplatíte poplatok 2 € na PayPalový účet kolegu, ktorý má liek, v texte uveďte svoje meno + názov lieku. Peniaze pošlite ako Dar. Zaškrtnite, že poplatok za poslanie zaplatíte Vy (zaplatíte o 0,5 Eura viac).
 5. napíšte mu krátky mail, v ktorom uvediete  meno, svoju  adresu a názov lieku,
 6. kolega, ktorý má liek si skontroluje na svojom PayPalovom účte vašu platbu, vloží do obálky  požadovaný liek a pošle vám ho

Vaša  spolupráca: Milí kolegovia, liekobanka bude mať význam, ak sa do nej zapojí čo najviac homeopatov a študentov, aby obsahovala veľké množstvo rozličných liekov. Preto neváhajte aj vy poskytnúť svoj zoznam, možno aj s pár liekmi a pošlite ho na dresu: sona.koysova@gmail.com. Zoznam doplníme aj o vaše lieky.
Hlavná myšlienka vytvorenia liekobanky – vzájomná pomoc a spolupráca.

Ing. Soňa Koyšová, SAKHom.
www.tophomeopat.eu

2 Comments

 1. by Erik Tokarcik on 08/05/2015  7:29 Odpovedať

  Kedze uvedena stranka je len exel tabulka, kde najdem tú záložku "kontakty"? Vďaka :)

 2. by Jaroslava Janosova on 28/09/2017  8:50 Odpovedať

  objednavam si u vas homeopaticky liek SIFILINUM D6, pripadne ine riedenie.

  vopred dakujem za vybavenie
  Janosova

Leave a reply

Your email address will not be published.