Liekobanka

Liekobanka – rýchla a výhodná dostupnosť homeopatických liekov

Tlačiť upraviť
Slovenská komora homepatov vytvorila pre svojich členov LIEKOBANKU homeopatických liekov, z ktorej  môžete získať menej dostupné lieky, malé lieky alebo lieky, ktoré príležitostne rýchlo potrebujete za symbolický poplatok 2 € (vrátane poštovného).Ako si objednať a zaplatiť liek z liekobanky?

  1. na tejto stránke https://www.akademiahomeopatie.sk/Texty/Lieky/2014-11-28-Liekobanka.xls nájdete aktuálny zoznam liekov a vyhľadáte, či sa v ňom liek, ktorý potrebujete nachádza.
  2. zo záložky „Kontakty“ zistite PayPalový účet kolegu, ktorý má liek. (Ako účet na PayPal slúži emailová adresa.)
  3. zriadite si VLASTNÝ PayPalový účet, cez ktorý za liek zaplatíte  (je to jednoduché, inštrukcie nájdete tu: www.paypal-europe.com/cesky
  4. za liek zaplatíte poplatok 2 € na PayPalový účet kolegu, ktorý má liek, v texte uveďte svoje meno + názov lieku. Peniaze pošlite ako Dar. Zaškrtnite, že poplatok za poslanie zaplatíte Vy (zaplatíte o 0,5 Eura viac).
  5. napíšte mu krátky mail, v ktorom uvediete  meno, svoju  adresu a názov lieku,
  6. kolega, ktorý má liek si skontroluje na svojom PayPalovom účte vašu platbu, vloží do obálky  požadovaný liek a pošle vám ho

Vaša  spolupráca: Milí kolegovia, liekobanka bude mať význam, ak sa do nej zapojí čo najviac homeopatov a študentov, aby obsahovala veľké množstvo rozličných liekov. Preto neváhajte aj vy poskytnúť svoj zoznam, možno aj s pár liekmi a pošlite ho na dresu: sona.koysova@gmail.com. Zoznam doplníme aj o vaše lieky.
Hlavná myšlienka vytvorenia liekobanky – vzájomná pomoc a spolupráca.

Ing. Soňa Koyšová, SAKHom.
www.tophomeopat.eu

1 Comment

  1. by Erik Tokarcik on 05/08/2015  7:29 Odpovedať

    Kedze uvedena stranka je len exel tabulka, kde najdem tú záložku "kontakty"? Vďaka :)

Leave a reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.