Slovenská akadémia klasickej homeopatie

Fórum pre záujemcov o homeopatiu a študentov homeopatie
Aktuálny čas je Pon Apr 29, 2024 12:47 am

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Pomýlení pacienti
PoslaťNapísal: Str Okt 26, 2005 9:52 am 
Offline
Site Admin

Registrovaný: Sob Okt 15, 2005 7:56 pm
Príspevky: 1798
Bydlisko: Poprad
Nedávno sa mi stalo, že jedna pacientka neprišla na kontrolu len preto, že ju niekto presvedčil, že homeopatia je od diabla. K tejto téme som sa vyjadril na stránkach www.klasicka-homeopatia.com. Odsúdiť sa dá jedným slovom, ale na obhájenie sa je potrebné napísať traktát. Rád by som vedel, či sa aj iní homeopati stretávajú s týmto problémom a čo si o tom myslia, ako by sa to dalo ľuďom vysvetliť.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Str Nov 09, 2005 1:40 pm 
Offline

Registrovaný: Uto Okt 18, 2005 8:22 am
Príspevky: 4
A potom sú zase takí, čo nechcú liek preto, lebo to vraj funguje iba tým, čo veria. Tak si vyberte. :shock:

_________________
jela


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: nuž
PoslaťNapísal: Str Nov 09, 2005 9:57 pm 
ale netreba zabúdať. že viera je v nás a každá myšlienka aj tá nevypovedaná má svoju existenciu. ak nebude v nás viera dostatočná, ak si nebudeme veriť, báť sa, potom je to zlé. určite človek ktorý povie, že je to od diabla, bude mat dostatok životných skúseností, aby mohol nájsť pravdu. život je TAO, a TAO je cesta, každý má rovnaký cieľ, len každý zvolí inú cestu, niekto ide prekážkový beh, nietko kľukato, ale podstatné je že vždy kráča správnym smerom. netreba sa pozerať na ľudí v zlom, lebo každý má pravdu, ale svoju.


Hore
  
 
 Predmet príspevku: pacientka
PoslaťNapísal: Štv Nov 10, 2005 7:38 am 
a ked tá pani bola prvý krát na kontrole, tak dostala liečik?? lebo to už je naša, je spojená :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

inak ak sa odoberá prípad, často som si všimla, že sa pritom píše, píše, píše, a tak často uniká spojenie očami, a to tiež nie je dobré, preto je dobré vedieť veľa a vedieť dobre repertorizovať.


Hore
  
 
 Predmet príspevku: noooo
PoslaťNapísal: Str Feb 01, 2006 7:32 am 
no, ale vidíš Vladko, že je tam určitá spojitosť s náboženstvami,
pekný den prajem .


Hore
  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.