Slovenská akadémia klasickej homeopatie

Fórum pre záujemcov o homeopatiu a študentov homeopatie
Aktuálny čas je Štv Apr 18, 2024 9:28 pm

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: kašeľ
PoslaťNapísal: Uto Aug 08, 2006 3:27 pm 
Dlhodobo som hľadala možnosť ako sa napojiť na erudovanych klas. homeopatov. V zime som prekonala virózu spojenú so silným kašľom a je osem mesiacov odvtedy a kašel mam stále. Zvýrazní sa hlavne vo vlhkom počasí, miernym pálením na pravej strane. Súbežne v tomto období mi na ľavom ramene vznikol lišaj, ktory menil svoju podobu do malej červenej bodkovitej vyrážky, keď bol v latentnom štadiu. Po rozškrabaní sa zväčšil a vytváral nepravidelné mapy. Neskôr to prešlo aj na pravú ruku v blizkosti obybu lakťa. Momentálne lišaj sa stratil ale kašel je stále. Vykašliavam mnoho hlienu.Bežné homeopatické polykompozitá mi nepomáhajú.
Kedysi som sa liečila homeopaticky na depresie(Ignatia) a na vyrážky na tvári (Psorinum a Kalium bromatum). Pomohlo to.Teraz som vyskúšala Engystol-kvôli Sulfuru, Bronch..heel, drosera compositum a ešte nejake homeopatiká. Taktiež mi prístrojom pri meraní energetických dráh asi pred piatimi rokmi bolo zistené málo jódu. Som v klimaktériu, potím sa s návalmi tepla a na maternici mám myom . Mám veľa materských znamienok a všelijakých výrastkov.
Možno dôležitá informácia je , (ktorú som sa dopočula od matky pred jej smrťou) ze otec bol liečený na syfilis. Zomrel na problémy so srdcom(zrejme poškodene chlopne )vo veku 36 rokov.Ona zomrela na rakovinu maternice.
Ďakujem za možnosť uviesť svoj problém a dúfam, ze mi poradíte.


Ohlásiť tento príspevok
Hore
  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku: kašel
PoslaťNapísal: Str Aug 09, 2006 7:46 am 
treba si prečítať aj ikodum, ale aknemáte skúsenosti s homeopatiov, potom by somnedoporučla experimentovať, je potrebné komplexné odobratie prípadu, a teda je potrebné ísť k homeopatovi, toto nie je na liečbu cez internet, lebo ako tvrdíte, je to chronický stav, a to trvá trochu dlhšie aj v liečbe, aj ked sa to opakuje, že to nie je stále, treba rátať s tým, že to nejde jednou globulkou a je to preč, treba čakať, či sa to nevráti. :roll:


Ohlásiť tento príspevok
Hore
  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku: kašel
PoslaťNapísal: Štv Jan 07, 2016 2:01 pm 
Ďakujem. Asi mate pravdu.


Ohlásiť tento príspevok
Hore
  
Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku: Re: kašeľ
PoslaťNapísal: Pia Júl 28, 2017 6:48 pm 
Offline
Site Admin

Registrovaný: Sob Okt 15, 2005 7:56 pm
Príspevky: 1788
Bydlisko: Poprad
Zoznam registrovaných homeopatov nájdete tu:
http://komorahomeopatov.sk/index.php/zoznam-homeopatov

Je potrebné sa nechať vyšetriť. Nedávajte si sama lieky, ak ide o chronický problém.


Posledné zvýraznenie urobil Anonymous dňa Pia Júl 28, 2017 6:48 pm


Ohlásiť tento príspevok
Hore
 Profil  
Odpoveď s citáciou  
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 6 hostia


Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.