Slovenská akadémia klasickej homeopatie

Fórum pre záujemcov o homeopatiu a študentov homeopatie
Aktuálny čas je Pon Apr 29, 2024 5:25 am

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: bolava rucka
PoslaťNapísal: Pon Dec 28, 2009 2:25 pm 
Offline

Registrovaný: Ned Sep 23, 2007 8:34 pm
Príspevky: 19
Prajem vam prijemne medzisviatkove obdobie !

Sviatky nesviatky, urazy volno nemaju, zial.
Pri tejto prilezitosti vas prosim o podelenie sa s vasimi skusenostami.

Nasa Lea sa vcera natahovala o kocik. Boli ju preto rucka. Uz druhy den jej vysi popri telicku, prstami vsak hybe. Opuch tam nie je alebo velmi nepatrny. Ona ukazuje na predlaktie. Beriem to s rezervou. Nie som si ista ci to je tak, ale inu inofmaciu nemam. Dostala niekolkokrat Arniku C 30.
Mna zaujima, ci nemate take skusenosti, ze liek pomoze od bolesti a mozeme napriklad prehliadnut zlomeninu.
My takuto podobnu skusenost u Lei uz mame. Mala este len niekolko mesiacov. Lekari ohmatali rucicku ale nie klucnu kost. Az o par mesiacov nahodny rentgen ukazal, ze ma tam staru zlomeninu klucnej kosti.
Jednoducho ci liek neurobi nieco, ze to dietatko zacne skor hybat rucickou, skorej sa to zacne hojit, ale prave preto sa prehliadne napr. zlomenina.
Chcem sa spytat, ci nemate podobnu skusenost.
Po porode sa mi stalo to, ze po zasiti hradze samorozpadavajucou sa nitou, u ktorej sa pocita s tym, ze sa rana bude hojit 7 dni nit sa na 7. den rozpadne alebo vstrebe. Lenze ked zacnete pacientku hojit Calendulovym roztokom, tak to zahojenie nastane skor a je problem. Uz zahojenu hradzu zacne natrhavat este stale pevna nit na sitie.
Trosku zamyslenia na sviatky, ak mate chut odbehnut od stolov s jedlom, ci od televizorou, tak napiste ci ste zazili nieco podobne alebo mi napiste svoj nazor. Dakujem. :)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Str Dec 30, 2009 6:46 pm 
Offline
Site Admin

Registrovaný: Sob Okt 15, 2005 7:56 pm
Príspevky: 1798
Bydlisko: Poprad
Mila Erika, myslim si, ze obidve situacie su realne. Homeoopatika su ucinnne. Arniku dame pri urzae, t.j. aj pri zlomenine a dosiahneme tym znizenie az ustup bolesti, potkacenie edemu a zapalu. Ale Arnika nie je dlaha. Urcite by som siel s Leou za chirurgom.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Uto Jan 12, 2010 10:40 pm 
Offline

Registrovaný: Ned Sep 23, 2007 8:34 pm
Príspevky: 19
Pisem mierne neskoro,
dakujem za radu Vladko, ruka je v poriadku. Babka kratko na to ako som to pisala hlasila, ze rucka uz neboli.

Vzdy ale trpnem ked sa musim rozhodnut, ci ist alrebo neist za lekarom. Som skor typ, ktory k lekarom nechodi. Aspon nie s blbostami.

Ale poznam ludi, ktori sa sami rozhodnut nevedia a za lekarom idu vzdy. Tak je to dobre. Kto ako sa citi.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.